Rozlúčka so snehom na Kamienke

(25.4.2009) Táááááááááááák to bol deň. Úplne zábavný, veselý, plný radosti a dobrej nálady a preto sa chcem s ním podeliť aj s vami. Na Kamienke, na ktorej pracujem sa konala Rozlúčka so snehom.

V tento krásny slnečný deň sa tu zišlo niekoľko rozprávkových postavičiek, ktoré spríjemňovali a zabávali ostatných pocestných, ktorý sa sem prišli občerstviť, len tak nakuknúť, alebo zostať a zabávať sa s nami. Deň sa niesol v znamení celodennej diskotéky, jedenia super guľášu, popíjania pivka a iných nápojov :o) Všetci mali úsmev na tvári a radosť v srdiečkach s nádhernej oslavy.

Hneď pri dverách vás vítala snehová vločka, s kvetinovou vílou. Na kopci sa o dobru zábavu postarali Pat a Mat, postavičky z A je to, ktorý skúšali svoj nový vynález a to fúrik na lyžiach. Nechýbal tu ani rázcestník, aby ste vedeli kde je chata, v ktorej sa konal striptíz od nešikovného striptéra, až taký nešikovný nebol :o) A zatancovala vám aj Lady Charlstone. Potom ste si mohli pochutiť na guľáši od lietajúceho kuchára. Keďže to bola rozlúčka so snehom nesmeli chýbať ani snežná kráľovná a kráľ. A ak ste ešte nevideli kravu sa ťahať na vleku mali ste sa prísť pozrieť.

Veselo bolo aj pri súťaží zjazd na lyžiach cez prekážky, kde svoje majstrovstvá predviedol hokejista, miss mokré tričko, alebo policajti a tiež šašo. O bezpečnosť sa tu staral doktor a o neporiadok čert a väzeň. Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní cien diskotéka a zábava pokračovala do tretej hodiny rannej.

Táto rozlúčka stala zato a preto o rok chystajte masky a utekajte na Kamienku sa zabávať.

Petrika – snežná kráľovná :o)


A je to


Hokejista so sexi cicuškou


Kamienkove kočky


Krava a výťahár


Lyžiarske preteky


My všetci


Snehový kráľ a kráľovná